DJI Mavic Mini

Często zadawane pytania

Jakie są główne parametry aparatu Mavic Mini?

Mavic Mini jest wyposażony w 1 / 2,3-calowy czujnik CMOS z maksymalnie 12 milionami efektywnych pikseli.

Dlaczego waga Mavic Mini wynosząca 249 gramów jest ważna?

Masa 249 gramów stawia Mavic Mini w najniższej i najbezpieczniejszej klasie wagowej dronów, co w wielu krajach może zwolnić go z pewnych przepisów. Na przykład w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie możesz latać Mavic Mini bez konieczności rejestrowania swojego drona w rządzie.

Jakie urządzenia mobilne są obsługiwane przez pilot zdalnego sterowania?

Telefony komórkowe o grubości 6,5-8,5 mm i długości nie większej niż 160 mm zmieszczą się wygodnie w uchwytach pilota. Zdecydowanie zalecamy zdjęcie osłony ochronnej przed podłączeniem telefonu komórkowego. Urządzenia poza tym zakresem pomiarowym nie są obsługiwane.

Z jaką aplikacją współpracuje Mavic Mini?

Mavic Mini może być używany tylko z aplikacją DJI Fly, która została zaprojektowana tak, aby zapewnić użytkownikom intuicyjne sterowanie, które sprawia, że latanie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Użytkownicy mogą nawet korzystać z samouczków lotu w aplikacji, aby zwiększyć bezpieczeństwo lotu.

Jakie czynniki mogą doprowadzić do niepowodzenia aktualizacji?

Niski poziom baterii. Przed zainstalowaniem aktualizacji upewnij się, że poziom naładowania baterii przekracza 50%. Wyłączanie Mavic Mini lub pilota podczas aktualizacji. Jeśli tak się stanie, zrestartuj Mavic Mini i pilota zdalnego sterowania i ponownie rozpocznij aktualizację. 

Internet został odłączony podczas pobierania oprogramowania sprzętowego. Jeśli błąd aktualizacji będzie się powtarzał lub zdalny kontroler nie połączy się z dronem, mogą występować niespójności oprogramowania sprzętowego między urządzeniami. W takim przypadku użyj DJI Assistant 2 for Mavic na swoim komputerze, aby oddzielnie zaktualizować drona i pilota do najnowszych wersji. Podczas aktualizacji dron będzie wielokrotnie restartowany i automatycznie wyłączany po zakończeniu aktualizacji.

Jak aktywować Mavic Mini?

Połącz swoje urządzenie mobilne z kontrolerem, a następnie połącz się z Mavic Mini za pomocą aplikacji DJI Fly. Postępuj zgodnie z instrukcjami aplikacji, aby aktywować Mavic Mini.

Jaka jest maksymalna prędkość lotu Mavica Mini?

Gdy dron jest w trybie S, maksymalna prędkość lotu wynosi 13 m / s.

Czy Mavic Mini jest wyposażony w kartę pamięci?

Nie. Karta microSD jest wymagana do przechowywania obrazów i materiałów filmowych.