Popularne usterki dronów

Uszkodzony gimbal w DJI Phantom 4 - Serwis

Często nawet delikatne uderzenie w przeszkodę może uszkodzić taśmę elastyczną w gimbalu, co przełoży się na brak lub wadliwą stabilizację kamery.

Brak obrazu w Mavic Pro - Serwis

W przypadku dronów z serii DJI Mavic Pro, DJI Mavic 2 Pro/Zoom , DJI Spark czy DJI Mavic Enterprise najczęstszą przypadłością jest urwany adapter kamery oraz uszkodzona taśma gimbala. Najmniejszy przedstawiciel tej kategorii DJI Mavic Mini cierpi natomiast na problemy z zasięgiem, również często zagląda w serwisie Multikopter.

Utrata łączności w Mavic Air - Serwis

Dron poniżej 600g czyli DJI Mavic Air pomimo rewelacyjnych parametrów kamery w stosunku do swojej wagi niestety cierpi na częste problemy z zasięgiem oraz utratą obrazu. W przypadku Mavica Air niestety większość upadków z wysokości kończy się wymianą obudowy.

DJI Phantom 4 Pro po upadku - Serwis

Jest to najczęściej naprawiany statek w naszym serwisie. Naprawiamy wszystkie drony z serii DJI Phantom 3 Pro, DJI Phantom 3 Advanced, DJI Phantom 4 Pro, DJI Phantom 4 Advanced oraz DJI Phantom 4 Pro +. Najczęstszymi usterkami w serii Phantom są: uszkodzona taśma od gimbala,  pęknięte podwozie/obudowa oraz problemy z oprogramowaniem.

Ramię Yuneec Typhoon H - Serwis

Największy konkurent Dji, firma Yuneec również odwiedza nasz serwis. W modelu Yuneec Typhoon H  podwozie jest wykonane z bardzo delikatnego tworzywa, przez co bardzo łatwo ulega uszkodzeniu. Częstej awarii ulega również serwomechanizm podwozia.

Utopiony Mavic Mini - Serwis

W przypadku dronów wyłowionych z wody naprawa przeważnie jest nieopłacalna. Szczególnie trudne przypadki są w przypadku utopienia w słonej wodzie, elektronika po takiej kąpieli często jest do wyrzucenia.

Zdjęcia z napraw

Wymiana taśmy Phantom 4 Pro
DJI Inspire serwis
Phantom 4 serwis
Phantom 4 serwis Olsztyn
dji phantom 4 pro serwis
Mavic mini serwis
Mavic Air serwis
Urwana kamera Mavic Pro
DJI Phantom serwis
Urwana kamera Mavic Pro
Phantom 4 serwis
DJI Mavic Air serwis
DJI inspire serwis
DJI MAvic serwis
Serwis DJi
Mavic mini sewis